REZERVASYON
RESTORAN & BAR
Ana Restoran ve 2 A’la Carte Restoranı ile  Lobby Bar, Pool Bar, Sahil Snak Bar ve Relax Bar olmak üzere Otelin toplamda 3 Restoranı ve 4 Barı bulunmaktadır.

Ana Restoran

Ana restoranımız Sabah Kahvaltısı Öğle Yemeği ve Akşam yemeğinde açık büfe olarak ulusal ve uluslararası lezzetleri sunmaktadır. Akşam Yemeklerinde Çocuklar için ayrı çocuk büfesi ve çocuk yemek alanı bulunmaktadır.  (Bebekler için mama Sandalyesi ücretsizdir.)

A’la Carte Restoranlar

Ön rezervasyon ile Osmanlı, İtalyan ve Balık Al’a Carte Restoranımızdan birinde yemek yeme imkanı sunulmaktadır.

Lobby Bar

10:00 – 24:00 saatlerinde lobby Bar’da otelin belirlemiş olduğu alkollü ve alkolsüz içeceklerimizi, kokteyllerimizi ve sıcak soğuk içeceklerimizi Pasta büfemizde siz değerli misafirlerimiz için hazırlamış olduğumuz lezzetlerin eşliğinde yudumlayabilirsiniz. ( Pasta büfemiz lobby de 10:30 – 15:00 saatlerinde hizmet vermektedir.)

Pool Bar

10:00 – 24:00 saatleri arasında havuz kenarında açık havada her şey dahil konsept dahilindeki alkollü alkolsüz, sıcak soğuk içeceklerle keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Sahil Snack Bar

10:00 – 17:00 saatlerinde sahil kenarında açık büfe Öğlen yemeği ve Ara öğün snack hizmeti ile Güneşin en güzel kısmından nasibini alan sıcak kumların bitiminde başlayan, maviliğinin gökyüzüyle yarıştığı Akdeniz’i seyrederken sıcak soğuk, alkollü alkolsüz içeklerinizi yudumlayabilirsiniz.

Relax Bar

10:00 – 17: 00 Saatleri arasında sessiz ve sakin dinlenme havuzunun çevresinde kitabınızı okurken Relax barımız sıcak soğuk, alkollü alkolsüz içekleri ile hizmetinizdedir.

***Dış alan faaliyetleri 21.04. – 31.10 tarihleri arasında (hava koşullarına bağlı ) açık olacaktır. Otel yönetimi tarafından tüm alanların açılış kapanış saatlerinde değişikliler yapılabilir.

*** Barlar self service hizmet vermektedir.
    Ala Carte Snack Ala Carte Snack Ala Carte Snack Bars Bars Bars Bars Bars Bars Bars Main Restaurant Main Restaurant Main Restaurant Main Restaurant Main Restaurant Main Restaurant Main Restaurant Turkish House Turkish House Turkish House Turkish House
Göster